Chcę pomóc

Jak pomóc?

Podaruj 1,5% podatku

Przekazując 1,5% podatku wspierasz  naszych podopiecznych.

Nr konta bankowego: 38 1600 1332 1893 1077 9000 0001.

 

 

Wspieraj

Wpłacając co miesiąc nawet niewielką kwotę pomagasz nieść długofalową pomoc dzieciom i osobom potrzebującym.

W styczniu 2016 wpłynęło  do fundacji, podanie  Szkoły Tańca Soul Dance,  o wsparcie finansowe zajęć tanecznych czterech dziewczynek, których Rodziców zastępczych i  ich Rodziny  nie stać na systematyczne opłacenie zajęć i wyjadów na konkursy i mistrzowstwa.

Podjęto decyzję o wsparciu finansowym dla–14 letniej Oliwii W. i 13 letniej Sandry S. – chorej na cukrzycę, które tańczą od dziecka lecz potrzebują wsparcia, ze względu na trudną sytuację rodzinną i finansową

Dysplazja piszczelowa kości. Wada wrodzona. Będzie nosić szynę całe dzieciństwo i młodość, żeby uchronić słabą kość przed złamaniem, ale noga nigdy nie będzie prosta – usłyszałam od ortopedy. Róża miała wtedy 2 miesiące i podczas wizyt lekarskich słodko spała… czytaj dalej

W 2015 roku  do fundacji zgłosiła się Pani Alicja R. prosząc o wsparcie finansowe na rehabilitację w wodzie swojego 9-miesięcznego, niepełnosprawnego ruchowo synka Jakuba, chorego na nieuleczalną chorobę zwaną zespołem Pradera-Williego.

Fundacja w 2015 roku  przekazała środki na pokrycie kosztów rehabilitacji na turnusie letnim Kubusia, a od stycznia 2016 roku 
opłaca co miesiąc jego zajęcia na basenie.

Fundacja objęła swoim wsparciem również talent wokalny Oliwiera S. siedmioletniego chłopca z autyzmem, który  marzy o tym, żeby zostać wielkim piosenkarzem. Od 2016 roku  fundacja pokrywa koszty lekcji śpiewu Oliwiera w Studio Vocal w Dębicy i nagranie ścieżki dźwiękowej do piosenki na płycie w studiu muzycznym w Krakowie.

Marzenka w 2018 roku doznała udaru mózgu.  Nie porusza się o własnych siłach. Obecnie Marzenka jest intensywnie rehabilitowana przez fizjoterapeutów, neurologopedę, psychologa, logopedę. Jednak proces tej rehabilitacji jest długotrwały i bardzo kosztowny. Nie pozwólmy, aby marzenia córek Zuzi i Martynki o powrocie zdrowej mamy do domu nie zostały spełnione. Liczy się dla Nas każda złotówka i gest za co z całego serca dziękujemy.

Emilka ma zdiagnozowany nowotwór złośliwy – glejak nerwu wzrokowego oraz NF1 – nerwiakowłókniakowatości typu 1.
Konsekwencją choroby jest opóźniony rozwój ruchowy, dziewczynka nie porusza się samodzielnie, wymaga stałej rehabilitacji, jak i całodobowej opieki. Emilka uczęszcza na zajęcia rehabilitacyjne do specjalistycznej placówki, korzysta z zajęć fizjoterapii. Wspomóżmy leczenie 2,5 letniej Emilki oraz koszty opieki klinicznej.