Szlachetna Paczka 2022

Przedświąteczny czas, to okres refleksji i radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, w którym pomoc potrzebującym  ma inne znaczenie, a przestrzeń ma inny wymiar – bo to jest czas niezwykłej magii. Razem z Państwa chęcią niesienia pomocy innym, udało nam się zrealizować z powodzeniem akcję charytatywną: „Szlachetna Paczka 2022”.

Wszystkie spakowane pięknie paczki trafiły do rodziny, dla której je przygotowaliśmy. Wśród darów znalazły się meble do pokoju dziecięcego, farby potrzebne do remontu pokoju, a także artykuły spożywcze, szkolne, środki czystości. Dla dziewczynki zmagającej się z rzadką chorobą genetyczną – zespół Sturge’a- Webera oraz padaczkę udało się zebrać kremy na zapalenie atopowe skóry oraz po zabiegach laserowych na twarz. Do paczek dołączyliśmy prezenty świąteczne dla całej rodziny.

Dziękujemy serdecznie za wyciągnięcie ręki w kierunku drugiego człowieka.

Przed nami magiczne Święta Bożego Narodzenia, czas najpiękniejszych tradycji, wspólnych chwil, rodzinnej wieczerzy. Życzymy Państwu na te święta, niezwykłych rozmów, niepowtarzalnych spotkań, odpoczynku od zgiełku, dystansu do codziennych obowiązków, poranków świątecznych z Dziećmi i z Rodziną w miłości i życzliwości.

 

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.