Spotkanie ludzi o „Wielkich sercach” – II Bal Charytatywny za nami!

W dniu 28 maja 2022 r. odbył się   II Bal Charytatywny zorganizowany przez Fundację Radosny Uśmiech Dziecka w Dębicy, którego celem było pozyskanie środków finansowych na pomoc naszym podopiecznym.

Przybyłych Gości przywitały Prezes Fundacji Radosny Uśmiech Dziecka Pani Agata Żmuda i Pani Monika Różańska, a  po krótkim wystąpieniu zaprosiły do wysłuchania koncertu  gitarowego dzieci uzdolnionych muzycznie, otoczonych opieką organizacji. Następnie dokonano licytacji przedmiotów zgromadzonych na cel fundacji, przekazanych przez znamienitych darczyńców.

Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność, sponsorom za ofiarowane prezenty rzeczowe, za szczodrość w niesieniu pomocy najmłodszym.  Wspaniała zabawa przy doskonałej muzyce, która trwała do białego rana, daje nam przekonanie, że należy kontynuować ten szczytny cel.

Dziękujemy także za nieustające, wieloletnie wsparcie Fundacji. Bez Was to wydarzenie nie mogłoby się odbyć. To już nie pierwszy raz, kiedy kierujemy do Was podziękowania i zapewne nie ostatni.

Mamy nadzieję, że Bal Charytatywny, który powoli wpisuje się na stałe w działania fundacji, zgromadzi w przyszłym roku jeszcze więcej Gości i Darczyńców.

Serdecznie zapraszamy.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.