Dzień Kobiet 2022 – „Z miłości i troski do siebie i innych”

8 marca 2022 r. w Centrum Aktywnego Wypoczynku Fun & Sport w Dębicy, odbyło się  kolejne niezwykle interesujące spotkanie kobiet. To wydarzenie stało się okazją do wsparcia dzieci z Ukrainy. Wojna bowiem odbiera dzieciom życie, dzieciństwo, dom, bliskich. Zmusza do ucieczki, każe chować się w piwnicach i schronach. Pozbawia poczucia bezpieczeństwa.

Przy okazji spotkania każda z Pań miała możliwość zakupu cegiełki fundacyjnej niosącej pomoc. Każda z cegiełek zawierała wartościowe prezenty, które były losowane podczas przygotowanej loterii.

W trakcie imprezy odbył się m.in. pokaz mody dziecięcej Butiku Szafeczka z udziałem dzieci Weldon School i Weldon Kids.  Każda przybyła do Nas Kobieta mogła skorzystać z konsultacji stylistycznych z możliwością zakupów ubrań damskich jak i dziecięcych z Butiku Szafeczka w Dębicy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również konsultacje z trenerem personalnym w zakresie innowacyjnego treningu EMS oraz  księgowe z biurem rachunkowym „Payroll”.

Wszystkie Panie chętnie uczestniczyły w rozmowach przy kawie i ciastku z wykwalifikowanymi kosmetologami, stylistkami paznokci, brwi i rzęs oraz wizażystkami z grupy „Beauty  Team” z Dębicy.

Serdecznie dziękujemy za przybycie, miłą atmosferę i wszelkie datki na rzecz potrzebujących dzieci z Ukrainy.

Już wkrótce wrócimy z nowym pomysłem na spotkanie kobiet.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.