Szlachetna Paczka 2020

„Pomagając sprawiamy, że świat staje się piękniejszy…” Kierując się tymi słowami Fundacja Radosny Uśmiech Dziecka zgłosiła swój udział w akcji charytatywnej Szlachetna Paczka 2020. Fundacja w tym roku wybrała dwie potrzebujące Rodziny z terenu województwa podkarpackiego. Pierwsza Rodzina z Dynowa zgłosiła zapotrzebowanie na kuchenkę gazową, lodówkę, ubrania, kosmetyki. Druga rodzina natomiast matka z dwójką dzieci, otrzymała bony na zakupy ubrań,  żywność, środki czystości. Ilość dostarczonych produktów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

Dzięki hojności naszych darczyńców udało nam się spełnić wszystkie potrzeby rodzin, a nawet zrealizować ich skromne marzenia. Dziękujemy także za  wkład finansowy, ten gest daje wiarę, że nadal jesteśmy wrażliwi na pomoc potrzebującym.

Zarząd Fundacji Radosny Uśmiech Dziecka składa bardzo serdeczne podziękowanie za wielkie serca i zaangażowanie oraz aktywny, bezinteresowny udział w szlachetnej paczce.

Rodziny są szczęśliwe, że okazana pomoc jest dla nich nie tylko ogromnym zaskoczeniem, ale przekazane rzeczy, które otrzymali są w gospodarstwie domowym dla nich niezbędne, a przede wszystkim  bardzo pożyteczne.

Dziękujemy bardzo serdecznie.

 

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.